Fundacja Work 4 Life została powołana w celu aktywizacji osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Chcemy łączyć pracowników z pracodawcami. My doskonale wiemy jak osoby z niepełnosprawnością mogą być cennym pracownikiem, niezwykle zmotywowanym w codziennych wyzwaniach zawodowych, wykształconym i posiadającym niezbędne kwalifikacje i umiejętności. Naszym zadaniem jest wyróżnić te cechy dla potencjalnych pracodawców.

Specjalizujemy się przede wszystkim w zakresie budowania kwalifikacji zawodowych przydatnych w szeroko pojętym internecie – obsługa portali internetowych, prowadzenie kanałów firmowych w mediach społecznościowych, obsługa serwisów pod kątem SEO/pozycjonowania, pisanie postów i artykułów, tworzenie tekstów marketingowych, zarządzanie kampaniami marketingowymi oraz prace programistyczne od tworzenia prostych aplikacji po budowę funkcjonalnych stron internetowych.

Fundacja Work 4 Life pomaga dodatkowo zdobyć niezbędne doświadczenie i wiedzę nie tylko przez praktyczne staże zawodowe, ale również prowadząc szkolenia i webinaria. W tym celu Fundacja współpracuje z wieloma partnerami będącymi specjalistami w swojej dziedzinie.